Wyjazd na narty

Dnia 23.01 klasa 2D wraz z zaproszonymi uczniami z klas pierwszych, drugich oraz trzecich, zorganizowała niezapomniany wyjazd na narty na malowniczą Kurzą Górę. Pomimo groźnych zapowiedzi deszczowej pogody, uczniowie zostali przywitani przez piękne, słoneczne niebo, co sprawiło, że cała przygoda była jeszcze bardziej magiczna.

Serdeczne podziękowania należą się naszym niezastąpionym opiekunom. Pani Maria Seibert, wychowawczyni klasy 2D, zorganizowała całą wyprawę, dbając o każdy detal, a Pani Ewa Statkiewicz świetnie sprawdziła się w roli instruktora jazdy, przekazując uczniom nie tylko umiejętności, ale i pasję do narciarstwa.

Nie możemy zapomnieć o wsparciu, jakie otrzymaliśmy od Pana Patryka Kuskowskiego, za co serdecznie dziękujemy. Jego pomoc była nieoceniona i sprawiła, że każdy z nas mógł jeszcze lepiej cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

Po tej wspaniałej wycieczce wszyscy wróciliśmy zdrowi, trochę zmęczeni, ale przede wszystkim niesamowicie szczęśliwi. Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność naszym opiekunom za umożliwienie nam tej pięknej przygody, która z pewnością pozostawi po sobie wiele cennych wspomnień. Dzięki Wam, nasza szkolna społeczność mogła razem cieszyć się radością zimowej przygody. Do następnej wyprawy!

repeat