Wystaw prac plastycznych uczniów Sienkiewiczówki!

W środowy wieczór (19 września 2024 r.)  Galeria Nova w Szpitalu Jerozolimskim, jedna z siedzib Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji, zapełniła się uczniami Powiatowego Ogniska Plastycznego w Malborku, ich rodzicami i nauczycielami.  Na dorocznej wystawie zaprezentowano najlepsze prace, które powstały w ubiegłym roku szkolnym wykonane przez dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Wśród nich są prace naszych uczniów:

Julii Czermak oraz Gabrieli Gilewskiej z kl.3d, Hani Keńskiej z kl.2c, Kamili Makarenko z kl.2a, Kazika Nieściera z kl.3a, Wiktora Predygiera z kl.3b oraz Uladzimira Heraskou z kl.1a.

Na wystawie można oglądać prace graficzne oraz malarskie wykonane różnymi technikami, które przedstawiają m.in. postaci oraz świat natury. Zachęcamy społeczność szkolną do jej odwiedzenia!