XI Dzień Patrona

12 kwietnia 2022r. odbyła się Gala Filmowa z okazji XI Dnia Patrona. Po rocznej przerwie uczniowie klas trzecich czteroletnich, drugich  spotkali się w Karwanie, aby wspólnie obejrzeć filmy, które każda z trzecich klas przygotowała. W tym roku punktem wyjścia do pisania scenariuszy filmowych był  „Potop” Henryka Sienkiewicza. Podczas Gali wręczono nagrody w kilkunastu kategoriach. Filmy ocenione zostały przez  jury w składzie: Krzysztof Keński (przewodniczący), Agnieszka Daniłów, Marek Stokowski oraz Magdalena Gałązka.

IMGP8480

Zdjęcie 53 z 53

Dzień Patrona został przygotowany przez nauczycielki naszej szkoły: Małgorzatę Radecką, Agnieszkę Kuper oraz Małgorzatę Konkol-Cioch. Panie już od dwunastu lat współpracują z panem Tomaszem Bogdanowiczem i innymi pracownikami Działu Edukacji Muzeum Zamkowego ( w tym roku był to Arkadiusz Dzikowski), którzy  pomagają młodzieży w nagrywaniu filmów.

Lista osób nagrodzonych:

~Najlepszy film – klasa 3c

~Reżyseria – Julia Jendernalik, Weronika Wieliczko (3a)

~Scenariusz – Joanna Kot, Dominika Wrzochalska (3d)

~Zdjęcia – Alicja Gut, Piotr Bogdanowicz (3a)

~Muzyka – Julia Kraske (3c)

~Najlepsza rola męska – Robert Puczka (3a)

~Najlepsza rola żeńska – Maja Gajkiewicz (3c)

~Najlepsza drugoplanowa rola żeńska – Izabela Danielewska (3d)

~Znakomity epizod aktorski – Dominika Koziara (3b)

~Wyróżnienie za epizod aktorski – Karolina Janke (3b)

~Wyróżnienie są urzekający epizod aktorski – Weronika Krupa (3d)