Zakończenie roku szkolnego

28 czerwca podczas oficjalnej uroczystości pan dyrektor Tomasz Wojnowski podsumował rok szkolny 2012/2013.

Były oficjalne pożegnania, osiem osób z kadry pedagogicznej w tym roku zakończyło pracę w naszej szkole. Wiele z nich spędziło w murach I LO kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat pracy zawodowej. Szczególne podziękowania za poświęcony czas, cierpliwość okazaną uczniom, zaszczepione pasje w wielu młodych umysłach oraz najlepsze życzenia na kolejne lata płyną dziś dla:

Pana Edmunda Barwińskiego – nauczyciela PO

Pani Marty Bownik-Bącze – psychologa szkolnego

Pani Krystyny Gozdur – nauczycielki j. polskiego

Pani Marii Keńskej-Wyszyńskiej – nauczycielki j. polskiego

Pani Teresy Pieńkowskiej-Fobki – nauczycielki fizyki

Pana Stanisława Tybora – nauczyciela j. angielskiego

Pani Natalii Wyszyńskiej –psychologa szkolnego

Pani Lidii Zielińskiej – nauczycielki matematyki

Wręczone zostały nagrody i wyróżnienia za szczególne osiągnięcia w konkursach, olimpiadach przedmiotowych oraz zawodach sportowych i wydarzeniach artystycznych. Samorząd Uczniowski wyróżnił osoby najbardziej zaangażowane w życie szkoły.

Wychowawcy klas na forum szkoły rozdali świadectwa uczniom, którzy uzyskali średnią ocen 4.75 lub wyższą i zdobyli biało czerwony pasek. Dla umilenia atmosfery utwory muzyczne między innymi z repertuaru Agnieszki Osieckiej wykonały naszej uzdolnione uczennice.

Rok szkolny 2012/1013 był pierwszym dla pana Tomasza Wojnowskiego w roli dyrektora I LO, a dla uczniów i nauczycieli kolejnym rokiem pełnym ciężkiej pracy i sukcesów. Wszystkim należy się wypoczynek, dlatego życzymy udanych wakacji, dużo słońca i zabawy, aby zregenerować siły i wrócić we wrześniu z nową energią do nauki.