Zjazd Absolwentów

Drodzy Absolwenci Sienkiewiczówki!

W tym roku mija 70. rocznica istnienia naszej szkoły. Okazja wyjątkowa do świętowania, a zatem liczymy, że tłumnie stawicie się 26 września na XI Zjazd Absolwentów LO im. Henryka Sienkiewicza w Malborku.

Przebieg Zjazdu:

26 IX 2015 (sobota):

– Od godziny 8.00 zaczyna pracę biuro zjazdowe, gdzie będzie można odnotować swoją obecność, pobrać materiały zjazdowe i uzyskać wszelkie informacje dotyczące Zjazdu.

– Od 8.00 do 15.00 w sali gimnastycznej czynna będzie kawiarenka, oferująca zakup kawy/herbaty, ciasta, kanapek.

– 10.00 msza św. w kościele MBNP w Malborku koncelebrowana przez księży absolwentów.

– Ok. 11.30 wspólne przejście przy wtórze muzyki z kościoła do auli szkoły.

– 12.00 – 13.30 – część oficjalna połączona z częścią artystyczną.

– Od ok. 13.30 – spotkania klasowe (do wyboru: w kawiarence lub w gabinecie lekcyjnym wyznaczonym dla danego rocznika maturalnego) albo zwiedzanie szkoły w ramach sentymentalnej retrospekcji.

– Od 16.00 do białego rana – zabawa taneczna na terenie OSiR  przy ulicy Parkowej.

27 IX 2015 (niedziela):

Godzina 10.00 wyjazd autokarem sprzed szkoły na cmentarze  – zapalenie zniczy na grobach nauczycieli.

Koszt udziału w Zjeździe:

Wersja A – 160 zł od osoby ( udział w zabawie tanecznej, podczas której serwowane będą ciepłe dania, przekąski, potrawy z grilla, kawa/herbata; biuletyn i znaczek zjazdowy).

Wersja B – 40 zł (biuletyn i znaczek zjazdowy).

W obu wersjach  uwzględniono też koszty organizacyjne.

UWAGA !!!

Bardzo prosimy o składanie deklaracji udziału z podaniem wersji A lub B do 20 czerwca 2015:

– telefonicznie: 55 272 24 22

– listownie: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Malborku, ul. 17 Marca 6, 82-200 Malbork

– elektronicznie: sekretariatzso@wp.pl

Odpowiednią kwotę należy wpłacić do 4 września 2015 roku.

DANE DOTYCZĄCE WPŁAT NA ZJAZD

Wpłaty  prosimy dokonywać na adres
Rada Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym
im. H. Sienkiewicza w Malborku
u. 17 Marca 6
82-200 Malbork
Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.
nr rach. 74203000451110000003924460
treść przelewu: zjazd absolwentów

Organizatorzy zwracają się z gorącą prośbą o przesyłanie na adres e-mail Marii Keńskiej – Wyszyńskiej (emkawu2@wp.pl) zabawnych historii z lat szkolnych. Zostaną one wydrukowane w zjazdowym biuletynie w części pod tytułem „Szkoła na wesoło”. Przesłanie tekstu jest równoznaczne z udzieleniem praw do druku i  skorygowania ewentualnych błędów językowych. Mile widziane skany zdjęć oraz inne pamiątki.

Pozdrawiamy –  Komitet Zjazdowy