Wokaliści z 1 LO wyśpiewali nagrody na Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki „O Patriotyczną Nutę”

Od czwartku do niedzieli (21-24.11) w Klubie 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego przeprowadzony został IV Ogólnopolski Festiwal Sztuki „O Patriotyczną Nutę”. Każdy wykonawca zaśpiewał dwie piosenki – jedną patriotyczną, drugą rozrywkową. Na konkursie nie zabrakło również zdolnych wokalistów naszej szkoły. Na scenie wystąpili solistycznie Pola Dzięgiel (z akompaniamentem Michała Krawcowa), Michał Zdziennicki (z własnym akompaniamentem), Szymon Jarmołowski i Michał Wójtowicz (z akompaniamentem Marcina Olińskiego) oraz Patrycja Fabiańska, która wystąpiła w duecie jako Balbiny. Wszyscy na co dzień śpiewają pod okiem Marii Seibert.

Nasi uczniowie zaprezentowali się naprawdę świetnie, jednak konkurencja była bardzo duża, Jury wysłuchało ponad 100 wykonań. Dlatego tym bardziej cieszą zdobyte nagrody – w kategorii poezji śpiewanej Pola Dzięgiel otrzymała 1 miejsce, a Michał Zdziennicki wyróżnienie. 1 miejsce w kategorii zespoły 16-20 lat zdobyły również Balbiny z Patrycją Fabiańską. Gratulujemy i trzymamy kciuk za kolejne sukcesy!