Piosenki z Rock Opery Krzyżacy jr. uświetniły jubileusz przewodników po malborskim zamku

W sobotę, 23 listopada br., Stowarzyszenie Koło Przewodników Malborskich obchodziło jubileusz 65-lecia istnienia. O oprawę artystyczną poproszeni zostali uczniowie 1 LO oraz członkowie studia wokalnego Balbiny, którzy wspólnie stworzyli Rock Operę Krzyżacy jr. Wokaliści zaśpiewali kilka piosenek ze spektaklu, stworzyli tym samym piękny nastrój w zamkowych murach Karwanu. Przewodnikom, dla których krzyżackie opowieści nie są obce, występ bardzo się spodobał. Młodzież zaprosiła obecnych również na cały spektakl, który będzie można zobaczyć już 13 grudnia w Malborku, również w Karwanie i 16 grudnia w Sztumie.

Na koncercie zaśpiewali uczniowie 1 LO – Patrycja Fabiańska, Marta Orlich, Klaudia Laskowska, Michał Zdziennicki, Szymon Jarmołowski i Michał Wójtowicz.