Szkolna Galeria w Bibliotece

W roku szkolnym 2019/2020, w bibliotece I LO w Malborku został zapoczątkowany cykl wystaw pod wspólnym tytułem „Szkolna Galeria”. Celem przedsięwzięcia jest eksponowanie pasji uczniowskich, których w tej placówce nie brakuje. Pierwszą uczennicą, która zdecydowała się na pokazanie swoich wyjątkowych prac plastycznych była Olga Lech z klasy 2B – obrazy jej podziwialiśmy od 11 grudnia 2019 r. Kolejną uzdolnioną uczennicę znalazłyśmy wśród uczniów klas pierwszych – jest nią Ewelina Lerch z klasy 1D3 – prace tej uczennicy można obejrzeć zarówno w gablocie znajdującej się przy bibliotece oraz na sztalugach w czytelni szkolnej. Po zapoznaniu się z wystawą zanotowałyśmy pierwszy komentarz: Wyczuwa się w nich rękę profesjonalistki!

Zachęcamy wszystkich uczniów I LO do ujawnienia swoich zainteresowań w Szkolnej Galerii”.