Bieg Niepodległości

11 listopada to dla nas Polaków dzień niepodległości, dumy i zwycięstwa. Znamy naszą historię, pamiętamy wielkich bohaterów, dzięki którym dzisiaj możemy śmiało, wolni wyjść na ulicę. Symbolem tego są coroczne biegi niepodległości organizowane w Naszym Mieście, w których może wziąć udział każdy w odpowiedniej kategorii. Uczniowie I LO w Malborku oczywiście występowali wśród swoich rówieśników ze Szkół Ponadgimnazjalnych. Chłopców reprezentowali Mateusz Waśniewski (4 miejsce), Dominik Jędruszewski i Dawid Zakrzewski. W liczniejszym składzie pojawiły się w tym roku dziewczęta i… to nasze zawodniczki zajęły całe podium: Katarzyna Rumińska (1 miejsce), Lidia Jastrzębska (2 miejsce), Julka Plackowska (3 miejsce). Wszyscy walczyli do końca, nie poddali się, a dzięki temu Nasza Szkoła zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej szkół tej kategorii! Wszyscy uczestnicy powinni być z siebie dumni, gratulujemy!

Zespół redakcyjny