Bookcrossing w Sienkiewiczówce – kontynuacja.

Przypominamy, że bookcrossing polega na pozostawianiu przeczytanych książek w miejscach publicznych po to, by znalazca mógł je przeczytać i znów puścić w obieg! Tę znaną akcję biblioteka I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Malborku propaguje od wiele lat. Tym razem to wychowawca klasy 1b, pani Edyta Hołub,  w piątek 23 lutego br. wraz ze swoją klasą włączyła się do akcji bookcrossingu, kontynuując przedsięwzięcie biblioteki.

Uczniowie zanieśli wiklinowy kosz z książkami – darami od czytelników szkolnej biblioteki – na bulwar nad Nogatem, gdzie umiejscowiona jest specjalna budka z półkami na książki. To nasz wkład w propagowanie czytelnictwa wśród mieszkańców naszego miasta! Mamy nadzieję, że akcja spotka się jak poprzednio z dużym zainteresowaniem.

Nauczyciele bibliotekarze I LO