Chemiczne powody do dumy

Już po wszystkim, XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Wygraj Indeks” organizowanego przez Politechnikę Gdańską dobiegła końca! Do finałowego etapu dostało się aż 8 uczniów Naszej Szkoły, przygotowywanych przez panią Joannę Lamkowską – nauczycielkę chemii.                                                                                                                            25 listopada o godzinie 9:00 weszli do audytorium Wydziału Chemicznego PG. Tam zostali przywitani przez organizatorów i otrzymali swój pakiet konkursowy. Uczniowie mogli trafić na 1 z 5 przygotowanych zestawów zadań, a na zmierzenie się z nimi mieli tylko 60 minut!                                                                                                                                Dziś już znamy laureatów! Są nimi ANNA IWANOWSKA i DAWID ZAKRZEWSKI. Dawid uplasował się na 2 miejscu, za to Ania zajęła 5 pozycję. Oboje otrzymają tym samym indeksy na dowolny kierunek Wydziału Chemii na Politechnice Gdańskiej. Jest to niesamowite wyróżnienie dla młodych chemików, tym większe i zaszczytniejsze, iż rywalizowali z uczniami z całej Polski, tak świetnie się pokazując! Gratulujemy Ani i Dawidowi, pozostałym uczestnikom oraz opiekunowi p. Joannie Lamkowskiej. Wszystkim życzymy dalszej owocnej pracy i wielu sukcesów!