Elektryczny las?

Nie, nie najprawdziwszy i to posadzony wg koncepcji lasów kieszonkowych Akira Miyawaki przez uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Malborku wraz uczniami malborskich szkół i przedszkoli. Wydarzenie miało miejsce 17 października 2023 na placu Zygmunta Bukalskiego. Sadzonki rodzimych drzew: buka, dębu, grabu i wielu innych były kolejną nagrodą za zajęcie III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Polska Stolica Recyklingu.  Akcję wsparł również Urząd Miasta Malborka,– w tym głównie pan burmistrz Marek Charzewski – za co bardzo dziękujemy. Przypominamy, że I LO otrzymało w ramach nagrody ogród wertykalny który upiększa hol naszej szkoły. Zachęcamy do przyłączenia się do II edycji programu wraz z I liceum.