Gramy z WOŚP!

Jak co roku, tak i tym razem nasi uczniowie wezmą udział  w 26. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pod czujnym okiem pani Jowity Uniewicz grupa wolontariuszy z Naszej Szkoły zaangażuje się w zbiórkę pieniędzy. Tym razem odbędzie się to poprzez sprzedaż pysznych gofrów i przygotowanie ciast do kawiarenki, które posilą nie tylko nas i zgromadzonych mieszkańców miasta, ale także zasilą konto fundacji – oczywiście wszystkie zebrane środki będą jej przekazane.  Na ulice miasta ruszą także, wraz z młodzieżą z innych szkół, wolontariusze z ILO.

Pomaganie to dla nas przede wszystkim przyjemność. Ty też możesz się do nas przyłączyć! Wystarczy udać się na zorganizowaną kawiarenkę i sprawić sobie coś słodkiego, dorzucić się do puszkowej zbiórki czy wziąć udział w licytacji lub loterii. To tak niewiele, a tak bardzo może pomóc. Pamiętaj, że liczy się każda złotówka, która pomoże w zakupie specjalistycznego sprzętu do wielu szpitali w Polsce. Przyłącz się i pomagaj razem z nami podczas 26. Finału WOŚP 14 stycznia 2018 roku w auli SP5 w Malborku!

Zespół redakcyjny