Studniówka 2018

Noc z 6 na 7 stycznia 2018 roku na zawsze pozostanie w pamięci naszych tegorocznych maturzystów, jako czas ich wyjątkowego balu studniówkowego, który odbył się w Gościńcu nad Wisłą w Tczewie. Na początku trzecioklasiści tradycyjnie zatańczyli przepiękny i szlachetny taniec – wyjątkowego poloneza. Był to bardzo wzruszający moment zarówno dla uczniów, jak i obecnych na sali rodziców i wychowawców. Tuż po tym Dawid Zakrzewski i Klaudia Łyszkowska w imieniu wszystkich uczniów Naszej Szkoły z głębi serca podziękowali kochanym rodzicom za ich trud włożony w wychowanie i miłość oraz przygotowanie balu studniówkowego, a także nauczycielom za codzienną pracę i pomoc.      Po klasowych fotografiach, smacznym posiłku i pierwszych tańcach, przyszedł czas na część artystyczną Studniówki. Przedstawiciele klas trzecich – Dawid i Klaudia, przeprowadzili krótki quiz.. Nasi wychowawcy stanęli przed trudnym zadaniem: musieli odgadnąć przedstawionych na fotografiach uczniów oraz podzielić się wybranym momentem z życia klasy, który najbardziej zapadł im w pamięci. Następnie uczniowie każdej z klas odczytali wiersze, które krótko charakteryzowały wychowawców oraz opisywały wspólnie spędzone chwile. Ta część balu zakończona została wręczeniem naszym wspaniałym nauczycielom karykatur i upominków. Kolejną ważną chwilą było wniesienie wspaniałego, tortu o pokaźnych rozmiarach, który symbolicznie zaczęły kroić obie Panie Dyrektor. Fantastyczna zabawa towarzyszyła wszystkim do rana. Na parkiecie niejedna para dała się ponieść urokom muzyki, a dzięki orkiestrze mogliśmy spróbować naszych sił w wielu przeprowadzonych zabawach i rywalizacjach damsko – męskich. Szampański nastrój, elegancja, chwile wzruszenia i radość, tak można opisać Naszą Studniówkę 2018! . Ta wyjątkowa noc na długo zostanie w naszych sercach.

Zespół redakcyjny