I SZKOLNY MARATON ZUMBA® FITNESS W MALBORKU – 1 LO i GIM 3

17 kwietnia 2015r. odbył się Pierwszy Szkolny Maraton Zumba® Fitness, zorganizowany przez Uczennice Gimnazjum nr 3 oraz ZSP 1, pod opieką nauczycielki wychowania fizycznego Pauliny Siemieniuk.IMG_8623

Celem Maratonu było propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży oraz pokazanie alternatywnej formy, jako zajęcia lekcji wfu – „wf nie musi być nudny”.maraton4

Zumba® dla szkolnej młodzieży okazała się strzałem w 10! Czego dowodem jest ilość uczestników – ok. 130 osób!

Maraton poprowadziła p. Paulina Siemieniuk – licencjonowana instruktorka Zumba® Fitness, wraz ze swoimi uczennicami oraz innymi uczestniczkami imprezy.

IMG_8144Ogromne podziękowania należą się licznym sponsorom, dzięki którym udało się uzbierać pieniądze na pamiątkowe „zumbowe” gadżety dla uczestników, które zostały rozlosowane pod koniec imprezy. Maraton początkowo był zaplanowana na 2 godziny, jednak przedłużył się do 3 godzin.

W związku z dużą aprobatą, za rok odbędzie się kolejny Szkolny Maraton JIMG_8556