JEST NOWY PRZEWODNICZĄCY SU!

10 lutego 2022 roku odbyły się wybory nowego przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego naszego liceum. Poprzedzone były one kampanią wyborczą oraz debatą- wszystko w formie zdalnej.

W szranki w tym roku szkolnym stanęli: Joanna Kot z klasy 3d/4 oraz Szymon Jankowski, uczeń klasy 1a. Kandydaci nie mieli łatwego zadania, ponieważ mogli zachęcić swoich potencjalnych wyborców tylko za pomocą spotów reklamowych umieszczanych w mediach społecznościowych.  W trakcie debaty (7 lutego) Asia i Szymon opowiedzieli o sobie i swoich planach, zaprezentowali swoje programy oraz odpowiadali na pytania, które zadawali oglądający ich uczniowie oraz absolwenci.

Głosowanie odbyło się w formie zdalnej. Nowym przewodniczącym SU został Szymon Janowski. Wyniki zostały ogłoszone w mediach społecznościowych 11 lutego, zaś oficjalne przekazanie władzy nastąpi podczas apelu, we wtorek 1 marca na 3 i 4 godzinie lekcyjnej. Wtedy również poznamy członków nowego zarządu.

Zwycięzcy gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy na rzecz społeczności szkolej!