Kiermasz podręczników

Wakacje się skończyły, tego niestety jesteśmy wszyscy świadomi. Teraz zaczyna się nasz czas pracy i starań. Po co? Aby świetnie zdać maturę. Zarówno nowym uczniom, którzy mają przed sobą trzy lata edukacji, jak i tego rocznym maturzystom, odliczającym ostatnie miesiące przed egzaminem dojrzałości, potrzebne będą do nauki PODRĘCZNIKI. Aby wielu uczniom ułatwić ich zakup, w naszej szkole 2 września odbył się kiermasz podręczników. Znaleźć tam było można prawie wszystkie obowiązkowe książki, zaczynając od podstaw przedmiotów humanistycznych, ścisłych oraz języków obcych, aż do tych wersji, które są bezpośrednim przygotowaniem do matury. Kiermasz odbywał się przez klika godzin w auli i przyciągnął wielu chętnych. Wypoczęci, wyposażeni, teraz możemy się uczyć!!!

zespół redakcyjny