Konkurs filmowy

19 IV 2011r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wojewódzkim etapie konkursu dotyczącego historii filmu oraz wiedzy na jego temat. W potyczkach wzięło udział około trzydziestu dwuosobowych drużyn, które przez godzinę zmagały się z zestawem pytań. Wiedzę sprawdzono za pomocą pytań otwartych, które w tym roku dotyczyły głównie wiedzy na temat reżyserów oraz aktorów. Nie było natomiast pytań teoretycznych dotyczących np. montażu. Zazwyczaj po konkursie uczestnicy wraz z opiekunami oglądali wybrany przez organizatorów film, a w tym czasie sprawdzano prace konkursowe. Jednakże w tym roku wiosna zwyciężyła i uczestnicy wybrali się na godzinny spacer. Następnie odbyło się ogłoszenie wyników. Do kolejnego etapu niestety nikt się nie zakwalifikował. Najwyższe miejsce z malborskich drużyn zajęła Dominika Zawacka i Asia Sosnowska z II A. Gratulujemy!