Konkurs na hasło promujące szkołę!

Chwytliwe’’ hasło reklamowe to klucz do sukcesu.

Komisja ds. Promocji Szkoły zaprasza Was do udziału w konkursie, którego celem będzie wymyślenie oryginalnego, niebanalnego oraz zapadającego w pamięć hasła promującego Naszą Szkołę.

Najlepsze hasła zostaną wykorzystane do promocji Naszej Szkoły między innymi: na stronie internetowej, materiałach promocyjnych, ulotkach, gadżetach reklamowych, a także podczas Targów Pracy i innych wydarzeń promocyjnych.

Zapoznaj się z zamieszczonym poniżej regulaminem.

REGULAMIN KONKURSU NA HASŁO REKLAMOWE

I LO nr I im. H. Sienkiewicza w MALBORKU

I. Organizator

• Organizatorem konkursu jest  I Liceum Ogólnokształcące im. H.Sienkieiwcza w Malborku
  • Organizatora reprezentuje – Komisja ds. Promocji Szkoły

II. Czas trwania konkursu

• Konkurs rozpocznie się dnia 04.02.2020 r. i będzie trwał do 29.02.2020 r.
  • Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w marcu 2020 r.

III. Warunki uczestnictwa

• Uczestnikiem Konkursu może być uczeń lub pracownik LO nr 1 w Malborku.
  • Uczestnictwo w Konkursie polega na przesłaniu na adres e-mail zamieszczony na banerze konkursu, swojego hasła wraz z podaniem imienia i nazwiska jego twórcy.
  • Uczestnik Konkursu zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem konkursu.

IV. Zasady konkursu

• Do Konkursu mogą być zgłaszane tylko hasła wymyślone i napisane osobiście przez uczestnika.
  • Każdy uczestnik ma prawo zgłosić 2 hasła.

. Rozstrzygnięcie Konkursu i Nagroda

• Hasła reklamowe będą oceniane przez Komisję ds. Promocji Szkoły.
  • Komisja oceni prace biorąc pod uwagę oryginalność, wywoływanie pozytywnych skojarzeń, łatwość rozpoznania i zapamiętania.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do nierozstrzygnięcia Konkursu w przypadku niespełnienia kryteriów.
  • Autor zwycięskiego hasła otrzyma nagrodę rzeczową. Organizator dopuszcza możliwość nagrodzenia większej ilości uczestników konkursu.
  • Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone na stronie internetowej szkoły.
  • Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają punkty dodatnie za pracę na rzecz szkoły.

VI. Przesłanie hasła na adres jest jednoznaczne z oświadczeniem:

• Praca jest moim samodzielnym i oryginalnym utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U.  z 2006 r., nr 90, poz. 631 ze zm.).
  • Osoby biorące udział w konkursie zrzekają się z praw autorskich wymyślonych przez siebie haseł na rzecz Organizatora Konkursu, który tym samym przejmuje prawo do dysponowania pracą konkursową w celach promocyjnych.

Organizatorzy Konkursu