„ Liceum opisane historią”

Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich naszego liceum brali udział w konkursie historycznym, którego organizatorami byli nauczyciele historii – Karolina Serafin- Lasota oraz Rafał Kuziemkowski. Celem konkursu było zilustrowanie budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Malborku w dowolnym okresie historycznym.

Technika wykonania prac była dowolna.  O główną nagrodę i pierwsze miejsce rywalizowało ze sobą 6 prac. Jury wybrało najlepsze prace: pierwsze  miejsce zajęła Julia Karpowicz z klasy 1a, drugie Weronika Sulikowska z klasy 1a, trzecie Aleksandra Marchaj  z klasy 2d. Wyróżniono także pozostałe prace, które wykonały – Zosia Wojciechowska z klasy 1b,  Amelia Czupryt i Helena Dembowska z klasy 1e oraz Magdalena Kupa z klasy 2e.  Prace już są wyeksponowane przy auli szkolnej, zachęcamy do ich oglądania.

Gratulujemy!

Karolina Serafin – Lasota