Śpiewać Każdy Może z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w LO1

„Muzyka to jedyna rzecz, jaką znam, która nie ma żadnych reguł”

(Josh Homme)

Jak co roku w naszym Liceum wiosnę rozpoczęliśmy śpiewająco w ramach festiwalu Śpiewać Każdy Może. Samorząd Uczniowski zachęcił wszystkich uczniów i nauczycieli do wspólnej zabawy.

W tym roku motywem przewodnim były piosenki związane z bajkami.  Wszystkie klasy były zaangażowane w idealne przygotowanie swoich występów. Były piosenki w języku angielskim oraz polskim, a nawet w innych, bardziej egzotycznych językach. Występy uczniów były profesjonalne- z dodatkiem instrumentów, strojów, rekwizytów, choreografii i efektów specjalnych.

Pojawiły się piosenki z takich kultowych bajek jak Trolle, Król Lew, Gumisie, Kraina Lodu oraz Pingwiny z Madagaskaru.

Podczas tego dnia nie liczyły się wyniki i rywalizacja, a integracja środowiska szkolnego oraz przede wszystkim dobra zabawa.

Bardzo dziękujemy wszystkim klasom i nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie swoich występów i do zobaczenia za rok!