Liga Zadaniowa w Sienkiewiczówce!

Już po raz piąty uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza

w Malborku przystąpili do Pomorskiej Ligi Zadaniowej. Konkurs stanowi część projektu

Zdolni z Pomorza. Do drugiego etapu powiatowegozakwalifikowało się 14 uczniów naszego liceum. Z informatyki do rywalizacji powiatowej przystąpią: Bogdanowicz Piotr i Warchoł Konrad. Do drugiego etapu z chemii przystąpią: Bielecki Alan i Borkowski Tomasz. Z fizyki najlepsi okazali się: Chmura Jan, Kaniepień Kacper, Machcińska Paulina, Suchomska Joanna i Warchoł Konrad.

Sukces odnieśli uczniowie z biologii: Nowak Paweł i Skok Weronika. W dziedzinie kompetencji społecznych do zadań przystąpią: Grochulski Tomasz, Janusz Konrad i Maruszak Jakub.

Gratulujemy wszystkim uczniom! Kolejny etap Pomorskiej Ligi Zadaniowej odbędzie się w dniach 23 listopada – 23 grudnia 2020 roku. Trzymamy kciuki!