Udział i sukcesy artystyczne naszych wychowanków wXV OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNYM TWÓRCZOŚCI POLSKIEJ „Wielcy Nieobecni „

XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNYM TWÓRCZOŚCI POLSKIEJ „Wielcy Nieobecni „ ,który odbył się 6 listopada w MCKiE w Szkole Łacińskiej. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 12 do 21lat. Umożliwia młodym talentom prezentację swoich umiejętności poetyckich, aktorskich, wokalnych i muzycznych. Konkurs poświęcony jest pamięci znakomitych poetów i twórców, którzy po swojej śmierci pozostawili trwały ślad dla przyszłych pokoleń młodych patriotów, krzewiąc piękno i kulturę własnego kraju.

Jury w składzie Magdalena Kupińska, Violetta Jankowiak i Tadeusz Seibert miało duży dylemat wyboru laureatów z tak pięknie śpiewającej młodzieży.

Naszą szkolę reprezentowali i otrzymali: III miejsce -Kinga Kłosowska z klasy IB, wyróżnienie za interpretację Robert Puczka z klasy IIa oraz uczestniczyły Julia Jasińska z klasy II B i Dominika Kuryłowicz z Klasy IIa. Dziękuję wszystkim wykonawcom za udział, gratuluję nagrodzonym. Zapraszam na Koncert Galowy z udziałem laureatów i gościem Tadeuszem Seibert, który został przełożony i będzie zorganizowany w czasie bezpiecznym po pandemii.

Maria Seibert