Międzyszkolny Konkurs gramatyczno-kulturoznawczy języka hiszpańskiego.

Dnia 6 kwietnia 2022 roku uczniowie reprezentujący I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Malborku: Szymon Jankowski z klasy 1A, Kornelia Domeracka, Wiktoria Domeracka, Malwina Dzierżawska i Marcin Mierzwiński z klasy 2A, Dominika Gostańska, Alan Kaszuba i Zuzanna Rams z klasy 2C, Artur Jankowski z klasy 3A 3-letniej, Oliwia Więcek z klasy 3B 3-letniej i Ewelina Lerch z klasy 3D 3-letniej, wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie gramatyczno-kulturoznawczym języka hiszpańskiego zorganizowanym przez ZSP nr 3 w Malborku.

W konkursie uczestniczyło 37 uczniów reprezentujących szkoły średnie z Malborka. Każdy z uczestników miał do rozwiązania test gramatyczno-kulturoznawczy. Oliwia Więcek zdobyła III miejsce, a Artur Jankowski wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za Wasz wysiłek i zaangażowanie,  życząc dalszego umacniania relacji z językiem hiszpańskim i jego kulturą.  ¡Bravo chic@s!

Rafael José Sáez Cara – nauczyciel języka hiszpańskiego