Młodzież z I LO w Radio Malbork w programie „MŁODZIEŻOWY BIGOS”

Coraz większą popularnością cieszy się  program na antenie Radia Malbork, prowadzony

przez młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego pod kierunkiem Marii Seibert. W każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz.18.00 młodzi redaktorzy w audycji pod nazwą „Młodzieżowy Bigos” prezentują niezwykle soczyste i smakowite tematy, niekoniecznie kulinarne, które zgodnie z zapowiedzią zmienią smak naszego życia.„Bigos – staropolska potrawa. Bigos – audycja to dobra zabawa. W garze kapusta i kiełbasa, w radio rozmaitości cała masa”– tak brzmi hasło programu. „Świeże filmy, szczypta wiedzy, kromka filantropii, kawał sztuki, garść ciekawostek, zasmażka ze złotych myśli, a to wszystko doprawione aromatyczną muzyką. Można powiedzieć, że wyszedł z tego niezły bigos. Witamy więc Państwa w Programie

dav

„Młodzieżowy Bigos”, gdzie nietuzinkowa młodzież rozmawia na nietuzinkowe tematy z różnych beczek” – tak twórcy audycji reklamują ją w swoim dżinglu. 

O młodzieży, dla młodzieży i prowadzone przez młodzież. Taki jest właśnie Młodzieżowy

dav

Bigos! Jeszcze raz zachęcamy do słuchania go na antenie Radia Malbork w każdy pierwszy czwartek miesiąca,powtórka programu w sobotę o godz.12.00. Kolejna audycja już 8 listopada!!!!.  

też musi być nasze logo(garnek)