Nauczyciel na Medal

W dniu 12 grudnia 2017 w Teatrze „Wybrzeże ” w Gdańsku odbyła się gala wręczenia medali i nagród nauczycielom  województwa pomorskiego, którzy w swoich powiatach uzyskali tytuł ” Nauczyciela na Medal”.Plebiscyt był organizowany przez „Dziennik Bałtycki ” pod patronatem Marszałka woj. pomorskiego.  W powiecie malborskim taki tytuł w kategorii -nauczyciel szkoły ponadgimnazjalnej -głosami uczniów i rodziców – otrzymała pani Anna Majcher – nauczyciel matematyki w naszej szkole.

Pani Anna Majcher zdobyła również III miejsce w etapie wojewódzkim tego plebiscytu.

Otrzymała z rąk Marszałka woj. pomorskiego pana M.Struka pamiątkową statuetkę oraz cenne nagrody . Gratulujemy i życzymy wielu lat pracy , satysfakcji  z wykonywanego zawodu i kolejnych sukcesów .