Nie samą szkołą II c żyje….

22 lutego br.  po raz kolejny klasa II c I LO w Malborku stawiła się w Szkole Łacińskiej na warsztaty tkackie. Uzbrojeni w kilometry włóczki, zaopatrzeni w tzw. ramki tkackie i pod czujnym okiem cierpliwej Pani instruktor „tkaliśmy” dywany, dywaniki, dywanusie…

Warsztaty bardzo polecamy wszystkim zniecierpliwionym, zmęczonym i nerwowym. Wykonanie własnego dywanu, nawet w wersji mini (!) wymaga skupienia i pełnej koncentracji. Mogliśmy też spróbować swoich sił na prawdziwych krosnach i to wcale nie jest łatwe.

Zachęcamy do udziału w warsztatach – to świetny sposób na kreatywny relaks. A może złapiecie bakcyla i utkacie własnoręcznie  dywan do swojego wymarzonego domu,  jak Zosia z naszej klasy?

image_67545857

Zdjęcie 8 z 8