Paula Fiecek z I Liceum Ogólnokształcącego w Malborku wyśpiewa poezję w Gdańsku!

Kolejny sukces artystyczny Pauli Fiecek, która otrzymała nominację  do wojewódzkich eliminacji 61 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii Poezji śpiewanej.  Konkurs organizowany jest przez Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie.  Konkurs jest imprezą otwartą  – dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych.
W dniu 31.03 w Malborskim Centrum Kultury i Edukacji odbyły się eliminacje rejonowe w czterech kategoriach: turniej recytatorski, turniej „wywiedziane ze słowa”, turniej teatrów jednego aktora, turniej poezji śpiewanej. Naszą szkołę reprezentowała najliczniejsza grupa uczniów przygotowanych przez nauczycieli: Monikę Pozorską, Jowitę Uniewicz oraz Marię Seibert, która z pewnością przyczyniła się do sukcesu Pauli Fiecek.

Gratulujemy!