Prace uczniów I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza  w Malborku na wystawie w Galerii Nova!

W środę 20 września  br. w Galerii Nova zaprezentowano doroczną wystawę prac uczniów Powiatowego Ogniska Plastycznego w Malborku.

Szpital Jerozolimski zapełnił się młodymi artystami, rodzinami, nauczycielami i dyrektorami malborskich szkół.  Tradycyjnie już, przybyli goście na  wernisaż dorocznej ekspozycji  Powiatowego Ogniska Plastycznego.. Wystawa to efekt ciężkiej pracy młodych ludzi, którzy bardzo często dopiero  zaczynają przygodę ze sztuką.

Nasza szkoła ma silną reprezentację wśród uczniów Powiatowego Ogniska  Plastycznego w Malborku. Możemy podziwiać ich prace, które są znane społeczności I LO w Malborku, z indywidualnych wystaw organizowanych już piąty rok, w ramach cyklu „Galeria Szkolna”.

Zachęcamy do obejrzenia prac uczniów: Patrycji Wielgosz, Weroniki Sulikowskiej, Hanny Keńskiej, Kamili Makarenko czy Wiktora Predygiera. Gratulujemy młodym artystom!