Świąteczna paczka

Jest wiele sposobów na pomaganie. Tradycją lat ubiegłych w miesiącu grudniu licealiści i gimnazjaliści naszej szkoły wspólnie z nauczycielami wzięli udział w akcji charytatywnej Świąteczna paczka. Klasy drugie i trzecie przygotowały paczki z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Zebrano głównie artykuły spożywcze, które wraz ze świątecznymi życzeniami zostały przekazane ubogim rodzinom w porozumieniu z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Malborku.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu działającego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Malborku przekazuje serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, uczniom, nauczycielom, którzy chętnie angażują się w akcje charytatywne organizowane na terenie naszej szkoły.

Dorota Klofczyńska