Szkolne Pakiety Multimedialne już w I LO w Malborku!

Nasze liceum, jako jedyna szkoła w powiecie, znalazła się wśród placówek, do której Państwowy Instytut badawczy NASK- operator Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej- przekazało 25 tabletów z dostępem do internetu jako Szkolny Pakiet Multimedialny OSE.

„Szkolne Pakiety Multimedialne OSE” stanowią formę wsparcia dla szkół, składając się tabletu wraz z usługą mobilnego dostępu do internetu (usługa LTE) i bezprzewodowej klawiatury z etui. Dostarczony sprzęt stanowi wymierną pomoc zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Laptopy przyczynią się do usprawnienia procesu edukacji cyfrowej, dostępu do treści edukacyjnych w sieci, czy do realizacji zdalnego nauczania. Dziękujemy w imieniu Grona Pedagogicznego i Uczniów!