SZLACHETNE PACZKI

Uczniowie I LO co roku wspierają osoby potrzebujące, uczestnicząc w wielu przedsięwzięciach charytatywnych, także w okresie świątecznym. Ten rok szkolny, jakże trudny i odmienny od pozostałych, nie zmienił jednak serc i zaangażowania młodzieży.

Mimo pandemii i zdalnego nauczania, uczniowie bez wahania przystąpili do akcji zainicjowanej przez panią pedagog i opiekunów samorządu uczniowskiego. Dzięki wpłatom i zakupom udało się zebrać imponującą liczbę paczek, które powędrowały do Domu Samotnej Matki, ośrodka dla dzieci z autyzmem oraz osób potrzebujących. Działania oczywiście wsparli także nauczyciele I LO.

Jak zawsze w takich sytuacjach okazało się, że ,,ludzi dobrej woli jest więcej” i mocno wierzymy w to, że ten świat nie zginie właśnie dzięki WAM! Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w ten dar serca.

DOBRYCH ŚWIĄT!