Uczniowie I LO w Malborku w drugim etapie Pomorskiej Ligi Zadaniowej

Organizator Pomorskiej Ligi Zadaniowej ogłosił już listy uczniów, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu konkursu organizowanego w ramach projektu Zdolni z Pomorza w roku szkolnym 2018/2019. Uczennica Lilianna Jasińska przystąpi do etapu powiatowego z biologii, uczeń Mikołaj Gradowski – z fizyki, uczniowie: Aleksander Kocwaj, Przemysław Steiniger, Weronika Czermak, Mateusz Serocki, Julia Serafin, Edwin Pruchniewski, Aleksandra Zdziennicka – z kompetencji społecznych, a jedenastu uczniów zakwalifikowało się do drugiego etapu z chemii: Lilianna Jasińska, Julia Tomasiak, Julia Sobczyńska, Ewelina Będkowska, Marcel Słomiński, Sara Smoter, Sylwia Grębowska, Michał Kierończyk, Alicja Guzow, Dorota Krauza, Alan Bielecki. Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu powiatowego z informatyki to: Michał Zdziennicki, Mikołaj Gradowski, Piotr Woźniak, Jakub Drohomirecki, Kamil Suchecki, Kamil Szefler. Gratulujemy!!!

Dorota Klofczyńska, szkolny koordynator konkursu.