Udział młodzieży w projekcie emboja…OBOWIĄZKOWO ZDROWO EKOLOGICZNIE

W miniony czwartek, 16 listopada 2023 roku, wspaniała delegacja naszej szkoły, w składzie: Wiktoria Grabara, Bartosz Wiśniewski i Michał Szuryński, miała przyjemność uczestniczyć w kolejnej edycji fascynującego wydarzenia – EMBOJA: „Obowiązkowo Zdrowo Ekologicznie”, na zaproszenie Technikum nr 3 w Malborku.

Podczas konferencji multimedialnej, nasi utalentowani uczniowie podzielili się swoją wiedzą na temat licznych zalet energii odnawialnej. Nie tylko zarysowali korzyści środowiskowe, lecz także ekonomiczne płynące z wykorzystania tej formy energii. To było inspirujące doświadczenie, które otworzyło oczy na istotę dbałości o nasze środowisko.

Niezmiernie dumni jesteśmy z osiągnięć naszych uczniów! Bartosz Wiśniewski z klasy 4C zasłużenie sięgnął po II miejsce w testach pisemnych z wiedzy ekologicznej. To dowód ich zaangażowania i ciężkiej pracy w zgłębianiu tematyki związanej z ekologią.

Najbardziej widowiskowym momentem było stworzenie przez reprezentantów każdej szkoły plakatów lub makiet związanych z odnawialnymi źródłami energii. Kreatywność i zaangażowanie w tworzenie tych prac zasługują na ogromne brawa!

Po zakończeniu zajęć wszyscy mieli okazję skosztować nie tylko pysznego, lecz również finezyjnego poczęstunku. To był wyjątkowy moment, gdzie spotkanie się i podsumowanie wydarzenia przeplatane było smakiem wyśmienitych przysmaków.

Nie sposób nie podkreślić, że całe wydarzenie było po prostu SUPER! To nie tylko doskonała okazja do zdobycia wiedzy i doświadczenia, ale również szansa na zbudowanie więzi między szkołami oraz uczniami, którzy wraz z pasją i zaangażowaniem działają na rzecz lepszego jutra dla naszej planety.