Unihokej. Uczennice I LO w Malborku w Finale Województwa Pomorskiego w Unihokeju Dziewcząt.

14 listopada 2022 r. w Wejherowie  odbył się Finał  Województwa Pomorskiego w Unihokeju Dziewcząt, w którym walczyły z naszą drużyną:  VI LO  Gdynia,  ZSEiW  Bytów, II LO Starogard Gdański,  PZS 3 Wejherowo oraz III LO Gdańsk.

Żeńska reprezentacja unihokeja z I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza reprezentowana była przez: Borawską Julię, Gawryluk Amelię , Gałązkę Julię,  Gębczyk Julię, Grabarę Wiktorię,  Jurczak Julię, Kozakiewicz Patrycję, Statkiewicz Sandrę, Waleryś Łucję oraz Żuchowską Sylwię i Żuchowską Nikolę. W grupie nasze dziewczęta przegrały z drużyną z Wejherowa, wygrywając kolejny mecz z drużyną ze Starogardu Gdańskiego. Niestety w grze o trzecie miejsce przegrały z drużyną z Gdańska. Finalnie nasza drużyna zajęła 4 miejsce.

W Mistrzostwach Powiatu, które odbywały się 20 października br. Sienkiewiczówka zajęła I miejsce, a najlepszą zawodniczką została Julia Borawska.