Wakacje rozpoczęte!

Dziś odbyło się zakończenie roku szkolnego, które poprowadziła p. dyrektor Joanna Lamkowska. Oficjalnie zaprezentował się nowy skład pocztu sztandarowego (obecnie J. Stecki, J. Bekier i K. Kulińska). Po hymnie wręczono świadectwa osobom, które uzyskały średnią powyżej 4,75 oraz zachowanie bardzo dobre lub wzorowe. Wyróżniono uczniów szczególnie zaangażowanych w życie szkoły, laureatów różnych konkursów oraz wolontariuszy. Najwyżsą średnią uzyskała klasa 2A, a na drugim miejscu znalazła się klasa 1A. Następnie uczniowie udali się do gabinetów, gdzie wychowawcy wręczyli świadectwa. Wszystkim laureatom gratulujemy, w imieniu redakcji życzymy udanych wakacji, a zapominalskim przypominamy, że spotykamy się 1 września o 9 rano.