Witamy w szkole!

Drodzy uczniowie klas pierwszych! Witamy w nowej szkole, w miejscu z duszą, tradycją, historią i przyszłością! Wierzę, że każdy z Was przeżyje tu wiele radosnych i twórczych dni w gronie rówieśników i nauczycieli. Już teraz życzę wszystkim, by podążanie wybraną ścieżką edukacji przyniosło Wam satysfakcję z osiąganych sukcesów – powiedziała dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Malborku, Hanna Lalak, na uroczystej inauguracji roku szkolnego 2020/2021 w warunkach reżimu sanitarnego.

Dyrektor szkoły przywitała w auli wszystkich uczniów klas pierwszych, a także nauczycieli i pracowników szkoły. Szczególne słowa skierowali do uczniów przewodniczący SU, Jakub Rzoska oraz opiekun SU, pani Jowita Uniewicz.

Uczniowie klas drugich i trzecich spotkali się z wychowawcami w gabinetach lekcyjnych.

W szczególności wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły dostosowują się do wyjątkowej sytuacji edukacyjnej.