Wojewódzkie Finały w Piłkę Siatkową Dziewcząt

Dnia 5 kwietnia 2011 roku w Człuchowie odbyły się Wojewódzkie Finały w Piłkę Siatkową Dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały pod dowództwem p. Bogdana Kuchara: Paulina Sosnowska, Ola Wojtas, Natalia Kotyza, Kasia Kulińska, Joanna Schwenk, Magda Kopka, Karolina Sarzyńska i Ola Kossarzecka. W pierwszej rundzie turnieju dziewczęta wylosowały drużyny XV i XXI Licea z Gdańska. Zawodniczki tych drużyn na codzień trenują w drużynie Energa Gedania Gdańsk, co bardzo zwiększyło ich szansę na zwycięstwo.

Tak też się stało, dwa rozegrane spotkania zakończyły się porażka naszej drużyny. Po tych porażkach dziewczęta uplasowały się na ostatniej pozycji w grupie, co dawalo im możliwośc walki o 5 miejsce. W walce o zwycięstwo nasza drużyna górowała nad ekipą z Miastka. Jednak w końcówce meczu dobra passa została przerwana i mecz zakończył się porażką. Ostatecznie reprezentacja naszej szkoły uplasowała się na 6 pozycji w województwie Pomorskim. Patrząc na siły jakie reprezentowały inne drużyny to bardzo dobry wynik, który daje nadzieje na sukcesy w przyszłym roku.