Wyniki QUIZU „ŚLADAMI HISTORII”

Quiz wiedzy o zabytkach i historii Malborka przeprowadzony został 7 czerwca br. w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Uczestnicy musieli wybrać odpowiedź na 15 pytań, kluczowy okazał się jednak czas, który potrzebowali na rozwiązanie testu. Nagrodzeni zostali ci uczniowie, którzy zdobyli najwięcej punktów najkrótszym czasie. Dodatkowo szkoły, do których chodzą zdobywcy 1 miejsc otrzymali nagrodę Prezesa PTTK Oddziału Malbork w postaci wybranego Spaceru z Przewodnikiem.

Nagrody dla szkół podstawowych wręczała Katarzyna Fabiańska z Wydziału Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą urzędu miasta, dla szkół ponadpodstawowych Bogdan Mąder, prezes PTTK Oddział Malbork. Kategoria – szkoły ponadpodstawowe 1 ex-aequo Miejsce Kacper Tomaszewski LO II i Konrad Janusz LO I 2 miejsce – Julia Socińska LO II 3 miejsce – Dagmara Kreffta LO I Wyróżnienia:
Julia Rogowska LO II
Weronika Wieliczko LO I
Magdalena Gałązka LO I
Nadia Laskowska LO II
Krzysztof Rybka LO II

Kolejne sukcesy historyczce z naszej szkoły I miejsce Janusz Konrad III miejsce Dagmara Kreffta, a wyróżnienie otrzymali Weronika Wieliczko, Magdalena Gałązka, Nadia Laskowska