XIII edycja  Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości zakończona sukcesem!

14 marca  2022 roku pięcioro uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Malborku wzięło udział w drugim i za razem finałowym etapie XIII edycji Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości organizowanego przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu w Gdyni w formule online.

Finał konkursu rozpoczął się wykładem dr Karola Parafiana Ważniejsze jest co myślisz o sobie, niż to co myślą o Tobie inni,  po którym uczestnicy rozpoczęli zmagania z zadaniami , rozwiązując test 30 pytań w ciągu 20 minut. Oprócz poprawności odpowiedzi liczył się czas wykonania.

Zwycięzcą  XIII edycji Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości został Robert Puczka, uczeń klasy trzeciej czteroletniej o profilu politechniczno -architektonicznym.

Robert, fascynat musicali- autor audycji Musicalowy Zawrót Głowy w malborskim radio,  wokalista „Balbin”  oraz szkolnej „Parafrazy wygrał indeks na dowolnie wybrany przez siebie kierunek uczelni WSAiB!

Gratulujemy sukcesu! XIII edycja nie była jak widać pechowa!:)))

Izabela Łukasiewicz