Z WIZYTĄ W „RUSZ SIĘ Z BETI”

Uczniowie klasy 1d wraz z opiekunem p. Małgorzatą Uciniak udali się z wizytą do lokalnej fundacji Endorfina, gdzie jej prezeska – p. Beata Lipecka -Płocharska – wdrożyła młodzież w tajniki psychodietetyki, zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej, a także  jej wpływu na proces uczenia się. Zaoferowała również naszej młodzieży bezpłatne zajęcia z psychologiem oraz trenerką fitness, aby wzmocnić postawę pewności siebie, akceptacji, szacunku, tolerancji.

Odbywać się one będą w każdy majowy i czerwcowy piątek. Uczniowie wzięli również udział w panelu dyskusyjnym, gdzie mogli doskonalić swoje umiejętności skutecznego  przemawiania i argumentowania.

Chętne osoby spróbowały także swoich sił podczas treningu na rowerkach spiningowych oraz trampolinach.

Był to intensywnie spędzony czas, a młodzież z uśmiechem opuszczała mury fundacji.

Dziękujemy pani Beacie za przygotowane atrakcje, wykłady, dyskusje i nagrody.