MAMY FINAŁ!!!

Spośród kilkudziesięciu  uczniów naszej szkoły zgłoszonych do konkursu  Business Sharks Challenge, organizowanego przez Fundację  Prospekt, do finału zakwalifikowało się sześcioro  z nich. Każdy z zespołów miał za zadanie rozwiązać elektronicznie casy study (studium przypadku) z zakresu prawa, ekonomii i przedsiębiorczości.

W finale, 5 grudnia  w Wyższej Szkole Administacji i Biznesu w Gdyni, dwie drużyny będą reprezentować  I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Malborku, w składzie:  Dembowska Barbara,  Piepiórka Weronika, Baźmierowski Szymon oraz  Zapolski-Downar Jan, Jarmołowski Szymon i  Szatkowski Juliusz.

Uczniowie „na żywo” będą rozwiązywać zadanie biznesowe, wykazującsię nie tylko wiedzą o procesach ekonomiczno-prawnych, ale także kreatywnością.  Trzymamy Kciuki!

Izabela Łukasiewicz