Boże Narodzenie

Ostatni dzień w szkole spędziliśmy w bardzo świątecznej atmosferze. Od rana aula i korytarze rozbrzmiewały kolędami i innymi świątecznymi piosenkami. Świętowanie trwało prawie cały dzień, a rozpoczęło się konkursem kolęd. Pani Maria Seibert służyła radą każdej grupie, która chciała zaprezentować swój talent na scenie. W jury zasiadali: p. M. Radecka, p. D. Kostrzewa, p. B. Belcarz, p. D. Klofczyńska, p. T. Seibert. Klasa, której występ jury uznało za najlepszy to 2F. Drugie miejsce przyznano klasie 2C, a trzecie klasie 1E. Wyróżnienie zdobyła I klasa gimnazjum. Dzięki księdzu Marcinowi Kurkusowi usłyszeliśmy także kilka kolęd w dość nietypowej aranżacji.

Rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny „Kraina czarów jest tu…”, do którego zgłoszono 25 zdjęć. Komisja konkursowa w składzie: p. Magdalena Krzemińska, p. Maria Lubera-Stienss, p. Artur Kubaszewski, p. Edmund Barwiński oraz przedstawicielka uczniów Natalia Derc przyznała następujące miejsca:

I miejsce zdjęcie nr 15 – Oliwia Rzoska kl. IIgim

II miejsce zdjęcie nr 6 – Aleksandra Krawców kl. IC

III miejsce zdjęcie nr 10 – Aniela Ludorf kl. IID

Nagrodę publiczności dzięki oddanym przez uczniów głosom zdobyła Agnieszka Jaskot kl.IIF

Zwycięzcy otrzymali bony do Empiku.

Wręczono statuetki zwycięzcom szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się tej jesieni. Nagrodzeni w kategoriach dziewcząt i chłopców:

I miejsce – Karolina Czerwińska

II miejsce – Sylwia Frol

III miejsce – Martyna Szczerbińska

I miejsce – Marcin Michcik

II miejsce – Beniamin Górak

III miejsce – Filip Wądołowski

To było nasze ostatnie spotkanie w tym roku. Zdjęcia z tego wydarzenia znajdują się w galerii.