Dni Integracji za nami!

W dniach 08.09.- 09.09. 2020 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza odbyły się Dni Integracyjne klas pierwszych. Z racji „covidowych” zaleceń nie mógł się odbyć tradycyjny wyjazd do Mikoszewa, ale nie przeszkodziło to w dobrej zabawie i poznaniu się.

Działania koordynatorki – pedagoga szkolnego, p. Marty Matylewskiej- Stec wsparli nauczyciele uczący w szkole- p.Viola Jankowiak, p. Joanna Jasińska, przewodnicząca SU- Jowita Uniewicz, koordynatorka projektów- p. Izabela Łukasiewicz a także członkinie Malborskiego Centrum Wolontariatu (z p. Magdaleną Adamską i Alicją Krauze na czele),

p. Jadwiga  Chylińska, przewodnik malborskiego PTTK, p. Paulina Siemieniuk z gorącą Zumbą i Jacek Suchiński- z integrującym tańcem i ooogromną energią J Uczniowie – przy zachowaniu reżimu sanitarnego- zwiedzili lokalne atrakcje: Wieżę Ciśnień, Szkołę Łacińską (seans w tamtejszym planetarium), czy Muzeum Miasta Malborka.

Zwieńczeniem dwudniowych atrakcji było ognisko nad rzeką Nogat 🙂

Zapraszamy na relację fotograficzną: