Dzień otwarty

Dnia 28 kwietnia odbył się Dzień Otwarty, podczas którego  w murach starego ogólniaka gościliśmy uczniów szkół gimnazjalnych. Na naszych kolegów czekało wiele atrakcji. W czasie lekcji otwartych mogli zobaczyć jak naprawdę wyglądają zajęcia w liceum i na własne oczy przekonać się, że wcale nie są, aż tak straszne. W bibliotece czekała na nich słodka niespodzianka, czyli przepyszne ciasta, którymi mogli się częstować. W międzyczasie razem ze swoimi przewodnikami gimnazjaliści mogli udać się do sali gimnastycznej, aby uczestniczyć w siatkarskich emocjach podczas turnieju dwójek. Na zakończenie wszyscy zebrali się w auli, gdzie gimnazjaliści  zobaczyli występy nagrodzonych licealistów w festiwalu „Śpiewać każdy może” oraz zostały rozlosowane dni bez stresu ( które będą mogli zrealizować dopiero, gdy w przyszłym roku przekroczą próg LO1, jako licealiści).  Mamy nadzieję, że Dzień Otwarty pomógł gimnazjalistom w dokonaniu odpowiedniego wyboru szkoły i zobaczymy się we wrześniu!

Przewodnicząca Samorządu szkolnego – Hania Szymkowiak