Dziewczęta i chłopcy I LO mistrzami Powiatu Malborskiego w koszykówce !!!

7 marca w naszej szkole odbył się  turniej koszykówki o Mistrzostwo Powiatu Malborskiego. W licealiadzie wzięły udział  malborskie drużyny z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 oraz  reprezentacje naszej szkoły. Takich rozgrywek w I LO jeszcze nie było! Mecze były bardzo zacięte, emocjonujące, o wynikach decydowały ostatnie minuty.  Nasza drużyna dziewcząt grała w składzie: Julia Plackowska, Alicja Krauze, Aleksandra Łuskowska, Oliwia Maciąg, Paulina Machcińska, Katarzyna Wolak, Julia Drzewiecka, Emilia Karwasz, Lidia Jastrzębska, Julia Sobczyńska, Martyna Sip oraz Klaudia Dobrowolska. Opiekunem drużyny był pan Bogdan Kuchar. Drużynę chłopców z naszego liceum reprezentowali: Dominik Czermak, Marcel Gęsiarz, Bartosz Michalak, Oskar Nadolski, Jakub Skrzyński, Krzysztof Świątek, Jan Walczak, Milosz Wolak oraz Michał Zdziennicki. Opiekun – Przemysław Wądołowski. Turniej zakończył się fenomenalnym zwycięstwem naszych uczniów, którzy już niebawem będą reprezentować I LO w półfinałach wojewódzkich. Trzymajcie kciuki. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy  za rok!