Nasza uczennica Talentem Pomorza!

Beata Krakowiak, uczennica klasy 3d naszej Szkoły zdobyła wyróżnienie w finale siódmej edycji Konkursu „Odkrywamy Talenty na Pomorzu”, który miał miejsce we wtorek, 15.11.2016 w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.

Jury w składzie: aktor, Jarek Jakimowicz, olimpijczyk i żeglarski mistrz świata, Piotr Myszka, artysta i aktor, Daniel Hucik, dziekan Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej, dr Adriana Frączek, dr Joanna Ślęzak-Leska z Uniwersytetu Gdańskiego, malarka, Anna Wilska oraz autor, twórca Projektu Roman Liebrecht doceniło walory wokalne naszej uczennicy, którą od najmłodszych lat wspiera wokalnie nasz doświadczony nauczyciel, Pani Maria Seibert.

Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu Beata Krakowiak rozwija swoje skrzydła nie tylko uczestnicząc w projekcie „Odkrywamy Talenty Pomorza”, ale również w innych przedsięwzięciach o zasięgu międzynarodowym. Z tego wniosek, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy…