Nasze sukcesy

Przedstawiamy osiągnięcia uczniów naszej szkoły w I semestrze roku szkolnego 2011/2012.

Konkurs „Poznaj świat 150 idiomów niemieckich”

Drużyna z I LO w Malborku zdobyła drugie miejsce w wojewódzkim konkursie „Poznaj świat 150 idiomów niemieckich”. Uczniowie, którym zawdzięczamy to wyróżnienie to Dominika Rozenbajgier (2B), Maria Wichowska (2C) oraz Tomasz Wieprzkowski (2D).

Konkurs „Zdrowy tryb życia”

Etap powiatowy konkursu odbył się 8 listopada. Reprezentujący naszą szkołę Stanisław Ziarko (2c) zdobył II miejsce, a Anna Braun (2C) zajęła miejsce III.

Konkurs „HIV – AIDS – STOP”

1 grudnia na etapie powiatowym konkursu „HIV – AIDS – STOP” II miejsce zdobyła Anna Braun (2C). Karol Karamon (2C) zdobył miejsce III.

Olimpiada Biologiczna

Awans do etapu okręgowego olimpiady biologicznej drugi rok z rzędu wywalczyła Michalina Ciosek (3C). Trzymamy za nią kciuki 21 stycznia, kiedy to odbędzie się kolejny etap olimpiady.

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

18 listopada odbył się etap szkolny Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Do etapu okręgowego zakwalifikowali się uczniowie klasy 3B Grzegorz Ciesielski oraz Adam Kubaszewski.

Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!