,, Nauka to ludzie” – Gdański Uniwersytet Medyczny

Myślisz o studiach na kierunku lekarski? A może o farmacji lub biotechnologii? Spróbuj studiów przed maturą!
Gdański Uniwersytet Medyczny zaprasza do udziału w programie ,,Nauka to ludzie”
Jest to program edukacyjny dla osób zainteresowanych studiami na GUMed. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców i naukowców uznanych w kraju i w Europie. Spotkania odbywają się w formie weekendowej (zazwyczaj 1 weekend w miesiącu) i są całkowicie bezpłatne. Każdy weekend poświęcony jest innemu zagadnieniu. Podczas zajęć, poza ogromną dawką wiedzy, przekazywane jest również mnóstwo porad i podpowiedzi dotyczących studiów i dalszego rozwoju. W trakcie trwania wykładów dowiesz się o innowacyjnych metodach badań onkologii translacyjnej, kardiochirurgii serca oraz chirurgii kręgosłupa, a także innych ciekawych inicjatywach naukowych.

W związku z dużym zainteresowaniem GUMed uruchamia kolejną grupę – planują przyjąć ok. 15 osób i to z pewnością będzie już ostatnia grupa w tym roku szkolnym. Zajęcia ruszą w styczniu. Na stronie
znajdują się dokumenty zgłoszeniowe dla kandydatów. Rekrutacja trwa do 24 listopada. Kwalifikacji do programu będziemy dokonywać z Radą Naukową w oparciu o nadesłane zgłoszenia.

Jeśli masz jakieś pytania ,,złap” mnie w szkole – z chęcią opowiem więcej ;).

Weronika Skok 3c/3