Nowy skład, nowy zapał!

Wraz z nowym rokiem szkolnym, stronę internetową naszego I LO zaczęła prowadzić nowa redakcja. W skład naszej grupy wchodzą uczniowie z klasy 2c. Zachęceni do działania przez Panią Agnieszkę Tkaczyk i Panią Magdalenę Kubaszewską na początku września, pragniemy w końcu się przedstawić! Teksty dla Was piszą: Weronika Olszewska, Klaudia Różycka, Paweł Stańczak, Anna Korna, Anna Iwanowska i Dawid Zakrzewski – główny koordynator naszych działań. Wszystkie niesamowite chwile z życia szkoły, często godne podziwu, uwieczniają Bartosz Kaszubowski oraz Klaudia. Nasz nowy obowiązek to dla nas wyzwanie. Mimo natłoku własnej nauki i zajęć postaramy się uczestniczyć w szkolnych wydarzeniach, a później z przyjemnością redagować teksty dla Was. Gwiazdami w świetle reflektorów się nie czujemy, ale mamy nadzieję, że nasze artykuły przypadną Wam do gustu oraz pomogą każdemu w miłej i humorystycznej atmosferze przetrwać ten trudny czas pomiędzy wakacjami!

Zespół redakcyjny